Mobilje

Shitet nga: resul kasumi 28 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevet ne gjendje te rregullt , sherben edhe per fjetje dhe edhe shume komod.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim