Mobilje

Shitet nga: agon 15 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 2 Mojsa - shtrata per gjum, jan shum te ruajtur dhe shum pak te perdorur. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim