Mobiljet e perdorura por te ruajtura mirë, shite..

Shitet nga: basri 20 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma e fjetjes është prodhim I Simpo-s,eshte shumë e ruajtur,perveq dysheku është pakI dëmtuar,shtrati është 180×200,kurse mobiljet per dhomë dite 1+2+3+3 jane prodhim vendor si dhe dy 3-shat kanë nevoje per nji riparim ne spirale,qmimi I volitshem, komlet 450 €,info edhe ni viber +38649787812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim