Ne shitje

Shitet nga: 12pr 13 Jan 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten 2 shtrata per 1 person dhe nje 3sh qe mund te shrihet. Jane ne gjendje te mire. Te tret ne cmim 100.00 euro. Te interesuarit mund te na kontaktojne ne 044 234-468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim