Orendi shtepiake

Shitet nga: R.K 10 Pri 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet regalli "Lion" 4+4 pjesësh, punuar tërësisht nga druri, i ruajtur dhe i mirëmbajtur. Çmimi sipas marrëveshjes. Për më shumë informata kontakto në: +38649731308
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim