Orman krevet , dhe koltuk .

Shitet nga: enii 13 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Ne gjendje shum, te mir dru orgjinal ne pamje shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim