Orman per rroba dhe gjera të tjera.

Shitet nga: Avdylgashi 20 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Ormani esht dru original punim dore shum I irujtun dhe I fort stabil kater pjes esht dimensioni1,80m I gjerme2,30i nalt qmimi 200euro ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim