Orman

Shitet nga: dardani 24 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
orman nga druri, shume i fort dhe ne gjendje te mire per perdorim, per gjdo info na kontaktoni ne nr te telefonit ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim