Punojm KUZHINA,DHOMA GJUMI,PARADHOMA,KOMODA PER ..

Shitet nga: mobileri 25 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
punojm kuzhina dhoma paradhoma komoda tovolina si dhe dyr te dhomave ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim