Regall i drurit dhe kornize e shtratit

Shitet nga: hajdar 13 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Regall i drurit i perdorur por i pa demtuar. Korniza e shtratit nje ules dhe dy ules. Jane me mekanizem qe shtrihen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim