Regall me diapan, prodhim italian-urgjent

Shitet nga: Regall 19 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet regalli me diapan, prodhim i Italise. Perbehet nga tri pjese, 2 pjese me dollape dhe varese, pjesa e mesme me dollapa, fioka dhe pasqyre ne dere.

Regalli eshte ne gjendje te mire, si shihet ne foto, edhe pse eshte i perdorur per nje kohe.

Dimensionet:

Gjeresia: 1,85m
Naltesia: 2,05m
Thellesia: 0,60m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim