Regall

Shitet nga: shpend 23 Shk 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes Regallin e punuar nga druri 3.6 metra. Regalli eshte i ndar ne kater pjes nga 90 cm dhe eshte shum mire i mirmbajtur dhe qmimi eshte i arsyeshem duke pas parasysh se me kete qmim as gjysmen e kesaj nuk mund ta marresh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim