Riparime mobilie

Shitet nga: Ardian 06 Sht 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Riparime te kauqave dhe karrika koka kreveti per dhoma gjumi te llojeve te ndryshme. Per informata me te hollsishme mund te na kontaktoni n numrin 045 580 649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim