Riparojm te gjitha llojet e mobileve

Shitet nga: Muhamet 18 Jan 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Riparojm te gjitha llojet e mobileve ato klasike dhe moderne,te gjitha llojet e karrikave dhe bejm montimin e gershereve.Kemi shume pervoj pune dhe qmimet jane shum te volitshme.Gjiathashtu ne e kryejm edhe transportin.

tel: 044 105 683
viber: +386 49 900 835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim