Rregall per femije ,komod per tv,dhe tepiha

Shitet nga: Rregall per femije ,tepiha,dhe komod per tv 15 Sht 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Te gjitha ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim