Rregalli dhe raftat anesore

Shitet nga: Rregalli dhe raftat anesor 07 Jan 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet rregalli bashke me raftat anesor dysh dhe dy njesha .jane nga druri masiv shum i forte dhe i qendrueshem .qmimi 120 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim