SHES shtrat gjumi

Shitet nga: Rina 28 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes divanin eshte shume pak i perodrur , shum praktik per gjum si dhe shum funksional po ashtu edhe me dy komodat percjellese tek kryt, Arsyeja pse shitenn vendi i pa pershtatshem i dhomes si dhe hapsira e vogel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim