SHITET DHOMA PER FEMIJE

Shitet nga: agron 11 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shitet dhoma 2kateshe per femije,prodhim italian.Posedon 3 shtreter dhe 2 jogi.Ne gjendje shum te mire
Na kontaktoni ne numrin 045-634-411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim