SHTRAT PER FJETJE

Shitet nga: Arsim 06 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrat per fjetje dhe qendrim ditor!
Ne gjendje te rregullt, mbulesat jane fabrikisht te shtratit!

Per çdo pyetje ju lutem na kontaktoni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim