Shesë dy shtretër për dhoma gjumi

Shitet nga: Sabri Vllasa 09 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Blerja e këtyre dy shtetërve, është bërë para një (1) muaji, janë të ri dhe të pa dëmtuar.
Nëse jeni të interesuar t'i bleni, ju lutem mos hezitoni të më kontaktoni në numrin tim të dhënë.
Çmimi sipas marrëveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim