Shes 3 krevat per qendrim ditor dhe fjetje

Shitet nga: Mobile 07 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 3 krevat per qendrim ditor dhe fjetje. Krevatet jane ne gjendje shume te mire dhe pa asnje defekt. Jane 3 te ngjajshem siq shihen ne foto. Te interesuarit te kontaktojne dhe munden edhe te vijne ti shohin personalisht krevatet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim