Shes Kendore me çmim shum te volitshem / E Shitur

Shitet nga: Shahin 14 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes kendoren me nje çmim shum te volitshem eshte shume e bukur eshte ne mode dhe mund te perdoret edhe per fjetje kendorja poashtu ka edhe nje vend per t'i lene jorganat jasteket dhe sende te tjera eshte ortopedike per njerez qe kane probleme me shpinen, kendorja eshte e re i ka vetem 1 vit qe eshte e perdorur. Kendorja eshte shume e ruajtur dhe ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim