Shes dhome gjumi

Shitet nga: Ajan 10 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhom gjumi ne gjendeje shum te mir.
Shtrati dhe dy ormana. ( shtrati nuk ka jogi)

Te interesuarit mund te kontaktojn ne imell adres ose ne viber ne nr e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim