Shes dhomen e fjetjes

Shitet nga: Adhurim 23 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen per fjetje komplet shtrati dopio orman komode md pasqyre ulesen dhe 2 sirtaret. Dhoma eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim