Shes dhomen urgjent

Shitet nga: Behari 11 Pri 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Hes dhomen e fjetjes urgjent me qmim shum te lire e bler para 2 vitet me qmim prej 1500 dhe eshte e perdorer shum pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim