Shes krevat per bebe dhe femij

Shitet nga: Shpejtim 24 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevatin per femij dhe bebe i bler para dy viteve shum pak i perdorur material mediapan i sjell nga turqia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim