Shes mobiliet perfekte

Shitet nga: Labinot 19 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevatin i cili eshte 200x180 si dhe 2 dollapa shume pak te perdorur, pothuajse te reja, ne gjendje jashtzakonisht te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim