Shes rregallin dhe tepihat

Shitet nga: Rendi per shtepi 03 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Te gjitha ne gjendje shum t mire.Tepihat jan dy staza te medhaja ashtu si shihet ne foto dhe nje staz e gjate .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim