Shiten Kauqa te prodhuesit Lesna

Shitet nga: Shitesi 06 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dy kauqa te prodhuesit Lesna, te cilat jane ne gjendje shume te mire, jo te riparuar apo me ndonje demtim. Kauqat shtrihen dhe mund te perdoren edhe per fjetje. Shiten vetem komplet dhe cmimi eshte 200 EUR per te dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim