Shiten dy dhoma fjetje,Garnitura+tre Kreveta

Shitet nga: Gresa 25 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten:

Dy Dhoma te Fjetjes komplet te Drunit.
Garnitura 3,2,1
Tre Kreveta te Simpos
Kuzhina komplet nga Druri-fotot mungojn.

Mobiljet jane shum pak te perdorura dhe gjinden ne Velani-Prishtine.

Qmimi volitshem

Tel:045-560-213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim