Shiten dyer,dritare,radiator,mobile,kulmi

Shitet nga: Xhevat 14 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dyer druru dhe dyer plastike,dritare plastike prodhim gjerman,radiator dhe kaldaja,kulmi i shtepise,laminati dhe mobile salloni me dhoma gjumi,fontana dhe kamini me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim