Shiten mobilje per dhome te femijeve.

Shitet nga: Hatije 15 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhome e femijeve , eshte ne gjendje shume te mire dhe shum pak e perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim