Shiten mobiljet 200€

Shitet nga: @@ 01 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten keto dy mobilje dhe nje dollap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim