Shiten te gjitha komplet urgjent

Shitet nga: Agimii 18 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten urgjent per arsyje se drojm venbanimin. Dhoma e fjetje esht bler 1300€ shiten per vetom 500€. Tavolin 80€. Tepihi hali shitet per vetom 65. Shporeti i druve 60€. Termo. 60€. Dhe nje shtaz tepih per Koridor 20€ komoda e kpucav 20€ shiten per arsyje se ndrojm venbanimin. Per kit arsyje shiten kaq lir. Oferta me kit qmim per te gjitha mobilet vlen deri ne fund te prillit per me shum kontakto ne 044450647.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim