Shitet

Shitet nga: Ekrem 13 Shk 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes nje Kauq dhe nje Orman qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim