Shitet Dysheku (Jogi) 200cmX180cmX20cm(lartesia)

Shitet nga: Caki 13 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dysheku eshte shume pak i perdorur dhe eshte i kualitetit te larte, si dhe pastrohet shume lehte.

Mund te thirni dhe te vini ta shikoni produktin pas ores:17:00(5:00).

Numri Kontaktues : +377 44 599 169 (Viber gjithashtu)

Prishtine

Cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim