Shitet dhoma e gjumit

Shitet nga: Arian 16 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma eshte e kompletuar, shtrati, 3 ormana per tesha, 2 sirtare, dhe nje komodine, dhoma eshte 100% dru i pishes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim