Shitet shtrati 1sh

Shitet nga: Merita 05 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati 1sh per fjetje, eshte ne gjendje te mire dhe vjen se bashku me dyshek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim