Shitet shtrati i ri per femije...

Shitet nga: Albiani 21 Sht 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrati osht pothuajse i ri vetem dy muaj i perdoren..
ka edhe mbulesen extra dhe qarshafat antibakterial dhe jasteket....
qmimi i arsyeshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim