Shitje dhe riparim te gershanve per shtreter

Shitet nga: XXXX 20 Shk 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitje dhe montim te gershanve (mekanizmave ) per shtreter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim