Shtitet regalli dhe kauqat

Shitet nga: Xx 14 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim