Shtrat, Kauq, Mobilje, Dhome, Treules, Dyules, N..

Shitet nga: Visar 22 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes setin e mobiljeve i cili permban 1 tabore, 1 njeules dhe 2, treulesa. Njeulesi dhe Treulesi shtrihen. Po ashtu mbulesa e shtratit mund te hiqet teresisht per pastrim. Mobiljet jane blere para nje muaji dhe jane te paperdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim