Shtrat

Shitet nga: Visar 04 Pri 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati me dimenzion 80x200 me derasa dhe jogi.
Shtrati eshte ne gjendje shume te mire ,Te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne nr e tel 044897440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim