Shtrat

Shitet nga: visar 14 Pri 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati me dimensione 80x200 .Shtrati posedon derasat e poshtme si dhe dyshekun eshte pak i perdorur dhe eshte ne gjendje shume te mire per me shume informata lajmerohuni ne nr e tel. 044897440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim