Shtrat 2-katësh + 1 shtesë

Shitet nga: Rabit 27 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrati është në gjendje shumë të mirë. Ai është dy katësh dhe poashtu ka edhe një shtrat shtesë (teknikisht i ka 3 katë) i cili është i lëvizshëm dhe mund të zhvendoset nëpër shtëpi nëse doni ta përdorni në ndonjë dhomë tjetër. Të tre shtratet kanë jogin e tyre të cilët poashtu janë në gjendje të mirë dhe janë shumë të rehatshëm. Materiali është hekër dhe kanë ngjyrë të bardhë.
Shtratat e kanë mundësine të ndahen nga njëri-tjetri dhe të përdoren veçantë e poashtu mund të mbahen të bashkuar.
Në foto shihet shtarti i ndarë, kurse shtesa shihet e mbështetur në murë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim