Shtrat dhe dollap

Shitet nga: . 24 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten shtrata me jogi shum te ruajtur me qmim 40 euro
Dhe dollapi qe shihet ne foto 30 euro dollapi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim