Shtrat dhe komoda per dhom te fjetjes nga ZVICRRA

Shitet nga: Endrit 10 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati per dy persona per dhom fjetje me 3 komoda dhe pasqyre ngjyr te kaltert . Shtrati edhe i ardhur nga zvicrra para 2 vite nuk esht perdorur pres bleres serioz tel 045474193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim