Shtrat gjumi nga druri

Shitet nga: Fidan Kalaja 03 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet shtrati i gjumit për çifte nga druri i llojit bung dhe nga hekuri, me përmasa 180 cm X 200 cm së bashku me dy raftet anash të shtratit (gjithashtu nga druri i llojit bung) dhe gjithashtu dyshekun Dormeo iMemory Silver me përmasa të njëjta.

Shtrati është i porositur dhe i punuar enkas sipas porosisë dhe shumë pak i përdorur.

Gjithashtu dysheku është blerë në Studio Moderna në Prishtinë (Top Shop) gjithashtu edhe ky është shumë pak i përdorur me garancion 8 vite si dhe për me tepër rreth tij mund të gjeni informata në këtë link http://www.topshop-ks.com/dormeo/dyshek_imemory_silver.html

Çmimi për të tre pjesët është 1100 EURO.

Për më shumë informata na kontaktoni në 044 373 392.

Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim