Shtrat levizes me dirigjues (Extra Lire)

Shitet nga: Shitesi 13 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrat OKIN me motor elektronik, korniza te metalit dhe dyshekun WellPur™ F85 Gold.
Dimensioni eshte 90x200x22cm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim