Shtrat per femijë

Shitet nga: Milaim Ismajli 21 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrati eshte ne gjendje te mire dhe shume pak i perdorur. Posedon edhe dyshek Magniflex.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim